Samsung, özel sürüm Galaxy Z Flip 5 için kolları sıvadı

Samsung ve moda dünyasının yaratıcı markası Maison Margiela’nın özel tasarım ortaklıkları devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Galaxy Z Flip 4 için bir araya gelen iki isim, bu yıl Galaxy Z Flip 5‘in özel bir versiyonunu daha moda severlerle buluşturmayı planlıyor.

Galaxy Z Flip 5, Maison Margiela dokunuşlarıyla yeni bir boyut kazanacak. Dış tasarımda retro deri kaplama ve iç tasarımda ise grafiti esintili tasarımlarla bezeli bu telefon, estetik açıdan kendine has bir kimlik sunuyor. Donanım özellikleri standart model ile aynı kalacak olsa da, bu sınırlı sayıda üretilecek özel sürüm, önceki modele benzer şekilde belirli pazarlarda sınırlı sayıda satışa sunulacak.

Samsung, özel sürüm Galaxy Z Flip 5 için kolları sıvadı

Önceki özel sürüm sadece Hong Kong, Fransa ve Güney Kore’de satışa sunulmuştu. Maison Margiela ile işbirliği içinde hazırlanan Galaxy Z Flip 5‘in hangi pazarlarda yer alacağı şimdilik merak konusu. Öte yandan, retro tarzından hoşlananlar için Samsung, Galaxy Z Flip 5’in Retro Edition sürümünü de piyasaya sürmeyi ihmal etmiyor. Bu versiyon, Samsung’un geçmişteki katlanabilir telefonlarına gönderme yaparak nostaljik bir deneyim vaat ediyor.

Fiyatlandırma ve çıkış tarihi konusunda henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak, Galaxy Z Flip 5 Maison Margiela sürümüne dair beklentiler yüksek. Teknoloji ve moda dünyasının bu benzersiz buluşması, bir kez daha kullanıcıların ilgisini çekmeye hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir