CHP’nin karşısına çıktı: Nasuh Mahruki Beşiktaş’tan adaylığını açıkladı

Afet dirençli ve güvenli bir Beşiktaş için aday olduğunu söyleyen Ali Nasuh Mahruki, “Halka hizmet için belediyecilik yapacağız ve Beşiktaş’ı en kısa sürede hem afet dirençli hem de Türkiye’nin en mutlu, en huzurlu, en güvenli ilçesi haline getireceğiz” dedi.Doğma büyüme Beşiktaşlı olduğunu belirten Nasuh Mahruki, Beşiktaş’ın çok daha iyi bir yerde olmayı hak ettiğini belirterek şunları söyledi:

“ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI”

Mahruki, 5 yıl boyunca Beşiktaş’ı daha iyi bir yer yapmak için çalışacağını ifade ederek, “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Geçmişte yaptıklarım gelecekte yapacaklarımın teminatı. AKUT’u kurmaya karar verdiğimizde daha 26 yaşındaydım, 30 yıldır AKUT ruhu ile kendi yarattığımız kaynaklarla yaptıklarımız ortada. Belediye ve kamu kaynaklarıyla neler başarabileceğimiz beni çok heyecanlandırıyor. Beşiktaşlılarla hep birlikte daha güzel bir kent yaşamı için bu yola çıktık. Hep daha iyisi için çalışacağız çünkü daha iyi olmak için çalışmayan iyi olarak da kalamaz. Türkiye’nin şu an en büyük sorunlarından biri rant ekonomisi. Bunun önüne geçmenin ise bir tek yolu var; açık, şeffaf, hesap verebilir ve katılımcı bir yönetim anlayışı. Bizim yönetim anlayışımız bu ilkeler doğrultusunda şekillenecek. Başkanlığımız sürecinde Beşiktaş halkının karar alma süreçlerine aktif katılımını sağlayacağız” dedi. 

“AFET DİRENÇLİ BEŞİKTAŞ”

30 yıllık afet, deprem, arama ve kurtarma alanındaki bilgi birikimi ve deneyimini Beşiktaş için kullanacağını vurgulayan Nasuh Mahruki, şöyle devam etti:

“HALK BELEDİYECİLİĞİ”

İnsan odaklı, hak temelli hayatı savunan, sürdürülebilir ve çevreci bir yaklaşımın belediyecilik anlayışlarının ayrılmaz bir parçası olacağını dile getiren Mahruki, açıklamalarını şu sözlerle tamamladı:

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir